Vyrábíme zábradlí, schodiště, terasy a balkóny ze skla

Skleněné zábradlí je velmi atraktivní prvek moderní architektury

Zábradlí, schodiště, terasy a balkóny

Skleněné zábradlí je velmi atraktivní prvek moderní architektury, který dokáže výrazně proměnit pohled na stavbu. Kromě čistého designu plní zábradlí i bezpečnostní funkci a chrání proti propadnutí. Provádíme realizace jak vnitřních, tak i venkovních celoskleněných zábradlí podle požadavků zákazníka. Provádíme kotvení na terče, mezi nerezové sloupky a taky vetkneme do podlahy do hliníkových „U“ profilů.

Skleněné zábradlí realizujeme podle individuálních požadavků zákazníků tak, aby zapadlo do interiéru a současně plnilo požadavky na bezpečnost.


Bezpečnost a typ skla na zábradlí

Skleněná zábradlí dokážeme vyrobit z široké škály druhů skel od průhledných, přes mléčné, kouřové a pískované. Speciální technologie umožňují potisknout na zábradlí grafické motivy nebo například i fotografie. Pro samonosná interiérová skleněná zábradlí se používá kalené (ESG) a vrstvené sklo (VSG) ze dvou skleněných tabulí tloušťky 8 mm spojené bezpečnostní fólií, které se při rozbití nerozpadne, ale udrží tvar tabule vcelku.

Opracování hran skla umožnuje použít zábradlí v interiéru bez madel, což z estetického hlediska umožňuje nezatěžovat prostor. Naopak pro aplikace v exteriéru doporučujeme použití madel na horní hraně, která budou chránit skla proti delaminaci. V nabídce máme kovové nebo dřevěné madla. 

Kontakty

Sklenářství Veselá Jablonec nad Nisou

Adresa

Sklenářství Veselá
Žaneta Hájková
Želivského 114/8
466 05 Jablonec nad Nisou
Česká republika

Telefon / mobil


Tel.: +420 483 314 933
Fax: +420 483 314 933
Mobil: +420 602 250 856

Napište nám do Sklenářství Veselá Jablonec nad Nisou
Napište nám

Napište nám své požadavky nebo dotazy a my se Vám obratem ozveme.

Kolonky označené * jsou povinné

MAPA

SKLENÁŘSTVÍ VESELÁ
Jablonec nad Nisou

Kuchyně, skleněné obložení kuchyní, skleněný nábytek, police, poličky, skleněné příčky, saunové stěny, sprchové zástěny, koupelnové stěny, skleněné střechy a stříšky, výlohy, zasklívání oken a dveří, zasklívání výtahových šachet, skleněné zábradlí, schodiště, terasy a balkóny, zrcadla a zrcadlové stěny, ostatní sklenářské práce a materiál, ......................