Výlohy, okna a dveře

Výlohy, okna a dveře


Podařilo se vám rozbít skleněnou výplň Vašeho okna nebo se Vám rozbila skleněná výplň dveří? Rozbil Vám někdo přes noc výlohu nebo potřebujete speciální sklenářské práce? To pro nás není žádný problém. Provádíme zasklívání oken či dveří. Naše služby zahrnují zasklívání oken, zasklívání výloh, dveří či nábytku, řezání skla na míru a také vysklívání včetně odvozu starého skla. Provádíme veškeré sklenářské práce. Na zasklívání používáme čiré sklo, bezpečnostní sklo, nebo izolační dvojskla. Všechny sklenářské práce jsme schopni provést u zákazníka na místě.

Provádíme zasklívání typů všech oken a výloh. Podle typu oken používáme sklenářský tmel nebo speciální silikony.
Na základě našich dlouholetých zkušeností pro Vás navrhneme a zajistíme pro zasklení nejvhodnější sklo s ohledem na cenu i bezpečnost. V případě vloupání, nehody nebo havárie, jsme schopni zajistit zasklívání expresní výrobou. Na místě u Vás provedeme zaměření a doporučíme to nejvhodnější řešení. Vyrobená skla k Vám dovezeme a odborně zasadíme. Budete-li to potřebovat, je možné rozbitá okna či dveře dovést na naší provozovnu, kde je po domluvě zasklíme na počkání.

Zakázku vyřídíme v co nejkratším termínu. V naší nabídce máme všechny síly skel a rozměrů. Zasklíváme do dřevěných i železných rámů, plastové okno osadíme bez problémů novým izolačním sklem. Nedílnou součástí zasklívání je u nás také oprava výloh. Dokážeme vyrobit, dopravit a umístit i nadrozměrné výlohy.

Pokud hledáte spolehlivé sklenářství, které nabízí pouze profesionální služby, neváhejte se na nás s důvěrou obrátit. Rádi splníme veškeré Vaše požadavky a postaráme se o Vaši naprostou spokojenost.

Kontakty

Sklenářství Veselá Jablonec nad Nisou

Adresa

Sklenářství Veselá
Žaneta Hájková
Želivského 114/8
466 05 Jablonec nad Nisou
Česká republika

Telefon / mobil


Tel.: +420 483 314 933
Fax: +420 483 314 933
Mobil: +420 602 250 856

Napište nám do Sklenářství Veselá Jablonec nad Nisou
Napište nám

Napište nám své požadavky nebo dotazy a my se Vám obratem ozveme.

Kolonky označené * jsou povinné

MAPA

SKLENÁŘSTVÍ VESELÁ
Jablonec nad Nisou

Kuchyně, skleněné obložení kuchyní, skleněný nábytek, police, poličky, skleněné příčky, saunové stěny, sprchové zástěny, koupelnové stěny, skleněné střechy a stříšky, výlohy, zasklívání oken a dveří, zasklívání výtahových šachet, skleněné zábradlí, schodiště, terasy a balkóny, zrcadla a zrcadlové stěny, ostatní sklenářské práce a materiál, ......................