Sprchové zástěny • koupelny

Skleněné sprchové kouty

Skleněné sprchové kouty

Design skleněných sprchových koutů prošel za poslední roky velkými změnami. Moderní, luxusní skleněný sprchový kout, který se snadno udržuje, je maximálně jednoduchý, splývající s interiérem koupelny.

Nejjednodušším řešením je jedna fixní skleněná zástěna. Pro nejrůznější kouty a niky jsou vhodné otočné dveře s jedním či více světlíky, v prostoru vypadají velmi efektně skleněné sprchové kouty ve tvaru písmene L nebo U. Samozřejmostí jsou skleněné zástěny na vanu.

Stejně jako mohou být originální a atypické vaše koupelny, co do prostoru, výšky nebo různého zešikmení stropu, budou originální i vaše skleněné sprchové kouty od nás. Tvoříme je pro vás vždy na míru.

Kontakty

Sklenářství Veselá Jablonec nad Nisou

Adresa

Sklenářství Veselá
Žaneta Hájková
Želivského 114/8
466 05 Jablonec nad Nisou
Česká republika

Telefon / mobil


Tel.: +420 483 314 933
Fax: +420 483 314 933
Mobil: +420 602 250 856

Napište nám do Sklenářství Veselá Jablonec nad Nisou
Napište nám

Napište nám své požadavky nebo dotazy a my se Vám obratem ozveme.

Kolonky označené * jsou povinné

MAPA

SKLENÁŘSTVÍ VESELÁ
Jablonec nad Nisou

Kuchyně, skleněné obložení kuchyní, skleněný nábytek, police, poličky, skleněné příčky, saunové stěny, sprchové zástěny, koupelnové stěny, skleněné střechy a stříšky, výlohy, zasklívání oken a dveří, zasklívání výtahových šachet, skleněné zábradlí, schodiště, terasy a balkóny, zrcadla a zrcadlové stěny, ostatní sklenářské práce a materiál, ......................