Skleněné saunové stěny

Vaši stěnu a skleněné dveře zaměříme, a poté vyrobíme přímo pro vaši saunu.

Skleněné stěny pro sauny

Sauna se stává běžným vybavením domácnosti. Naše společnost vám nabízí krásné skleněné stěny s dveřmi do sauny. Sauna může být doplněna skleněnými dveřmi v rámu, či stěnou s dveřmi bez rámu. Díky kvalitnímu kování vyrobenému přímo pro použití ve vysokých teplotách jsou naše stěny a dveře špičkovým doplněním vaší sauny. Kování nabízíme v módních povrchových úpravách nerezu, chromu či matné a lesklé černé. Naše skleněná stěna vydrží dlouhá léta. Jednotlivé typy pantů a doplňky zajistí jakoukoliv atypickou nebo klasickou instalaci.

Řešení na míru je samozřejmostí. Vaši stěnu a skleněné dveře zaměříme, a poté vyrobíme přímo pro vaši saunu. Krásné doplnění vaší finské či infra sauny zcela na míru. Skleněné stěny a dveře se skvělým poměrem kvalita a cena, tak i nadstandartní provedení pro vás rádi připravíme. Detaily a luxusní prvky našeho kování vás jistě nadchnou. Design a zdravý životní styl jdou ruku v ruce!

Kontakty

Sklenářství Veselá Jablonec nad Nisou

Adresa

Sklenářství Žaneta Veselá
Želivského 114/8
466 05 Jablonec nad Nisou
Česká republika

Telefon / mobil


Tel.: +420 483 314 933
Fax: +420 483 314 933
Mobil: +420 602 250 856

Napište nám do Sklenářství Veselá Jablonec nad Nisou
Napište nám

Napište nám své požadavky nebo dotazy a my se Vám obratem ozveme.

Kolonky označené * jsou povinné

MAPA

SKLENÁŘSTVÍ VESELÁ
Jablonec nad Nisou

Kuchyně, skleněné obložení kuchyní, skleněný nábytek, police, poličky, skleněné příčky, saunové stěny, sprchové zástěny, koupelnové stěny, skleněné střechy a stříšky, výlohy, zasklívání oken a dveří, zasklívání výtahových šachet, skleněné zábradlí, schodiště, terasy a balkóny, zrcadla a zrcadlové stěny, ostatní sklenářské práce a materiál, ......................